zorganizujemy dla Ciebie baby shower

Baby Shower to przyjęcie na cześć przyszłej mamy i jej nienarodzonego maleństwa.

Radośnie i beztrosko, a głównym zamierzeniem jest uśmiech na twarzy przyszłej mamy.

Jeżeli ktoś z Twojego otoczenia siostra, przyjaciółka lub Ty sama spodziewasz się dziecka to idealny czas na przygotowanie imprezy baby shower!

Organizacja baby shower (lub jak ktoś woli „brzuszkowego”, „bocianowego”) tak naprawdę nie jest nową modą. Ma długą tradycję, która sięga XVIII wieku, kiedy w krajach anglosaskich urządzane były spotkania kobiet z okazji ciąży jednej z nich. Przyszła mama była "zalewana" przez bliskie osoby nie tylko prezentami, ale również radością i dobrymi radami. Stąd właśnie wzięła się nazwa - "shower" z ang. prysznic, "baby" – dziecko.

Najlepszy czas na organizację Baby Shower to trzeci trymestr ciąży, dzięki temu przyszła mama z otrzymanych prezentów jeszcze przed rozwiązaniem, będzie miała możliwość zgromadzenia wyprawki dla dziecka. Pamiętając, że głównym celem imprezy jest to, by przyszła mama poczuła Wasze wsparcie i sympatię, to oprócz kompletowania wyprawki wspaniałymi prezentami będą rzeczy niebezpośrednio związane z dzieckiem, jak kosmetyki czy książki.

Przyjęcia organizowane są nie tylko dla pierworodnego dziecka, każda ciąża to wspaniały czas do dzielenia się radością i świętowania pojawienia się nowego członka rodziny.

Gdy zdecydują się Państwo na organizację baby shower ze swojej strony zapewniamy dekorację sali, smaczne i zdrowe przekąski oraz gwarancję dobrej zabawy na przyjęciu. Proponujemy zabawy typu: przewidywanie daty narodzin maleństwa, malowanie ubranek czy pamiątkowa książka z wpisami dla dziecka i przyszłej mamy. Czas trwania takiego przyjęcia to ok. 2-4 godzin. Istnieje też możliwość ustalenia z przyszłą mamą lub organizatorami przyjęcia listy prezentów.

Każda okazja do spotkania z przyszłą mamą jest dobra, a sprawienie jej przyjemności organizacją takiego przyjęcia będzie na pewno dla niej wspaniałą niespodzianką.

Baby Shower możemy zorganizować w siedzibie aKuku przy ul. Grzybowskiej 4 lub we wskazanym przez Ciebie miejscu!