zapraszamy na masaż

Gorąco zapraszamy na masaż oraz trening personalny całej rodziny!

Oferujemy masaż stworzony by leczyć lub wspomagać najróżniejsze dolegliwości. Usuwa on napięcie mięśniowe, poprawia krążenie, ujędrnia skórę, przyspiesza przemianę materii.

Proponujemy:

× Specjalny masaż dla kobiet w ciąży - zmniejsza napięcia i bóle w odcinku lędźwiowym oraz obrzęk stawów.
× Masaż wyszczuplająco ujędrniający po porodzie.
× Masaż antycellulitowy ud, pośladków, brzucha i ramion, który ujędrnia i napina skórę, zmniejsza się obwód masowanego obszaru, komórki tłuszczowe zostają rozbite i wchłonięte przez organizm.
× Masaż relaksacyjny i kosmetyczny twarzy
× Drenaż limfatyczny po zabiegu mastektomii

Zabiegi masażu odbywają się w siedzibie aKuku przy ul. Grzybowskiej 4 lub w domu klienta na terenie Warszawy i okolic.

Kto masuje?

MARIUSZ GRZYBOWSKI – trener personalny, masażysta

„Jestem absolwentem warszawskiej AWF, trenerem lekkoatletyki. Od wielu lat sport, szerzenie go wśród dzieci i młodzieży i nauczanie odpowiedniego podejścia do wysiłku fizycznego, również dorosłych, było moim zawodem, ale i wielką pasją. Biorę udział w maratonach, gdzie wysiłek fizyczny musi być odpowiednio zaplanowany i rozłożony w czasie. Wiem jak bardzo ważne jest przygotowanie ciała do takich przedsięwzięć. A tym bardziej, jak ważne jest odpowiednie rozluźnienie mięśni po wysiłku.
Ukończyłem kurs I i II stopnia z masażu klasycznego w Wyższej Szkole Rehabilitacji. Współpracuję z fundacją "Rodzić Po Ludzku" ”

Jeśli chcesz szybko powrócić do sprawności po porodzie, Ty lub Twój partner marzy o udziale w maratonie i chce się do niego profesjonalnie przygotować to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Pod okiem doświadczonego trenera przygotujesz swoje ciało do biegania. Treningi są indywidualne i odbywają się w towarzystwie trenera. Uzyskasz porady dotyczące diety, częstotliwości treningu, wsparcie przed lub wspólny udział w maratonie. Bieganie stało się obecnie modne, jednak aby było bezpieczne dla nieprzygotowanego organizmu warto skorzystać z doświadczenia trenera.

MARIUSZ GRZYBOWSKI
Kontakt – tel. 510 15 80 21 lub ozyriusz@op.pl