ważne informacje

1. Na zajęcia zapraszamy od 20 tygodnia ciąży – dobrze ukończyć kurs najpóźniej na miesiąc przed porodem.

2. Opłata za kurs grupowy wynosi 600 zł, aby zarezerwować miejsce proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy oraz wpłatę (numer konta bankowego do przelewu: 74109025900000000152929156 – tytułem szkoła rodzenia: nazwisko kursanta, data rozpoczęcia kursu) w ciągu 7 dni od momentu rezerwacji.

KURSY finansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa: OD 19/01/2017 Miasto Stołeczne Warszawa w ramach programu „Szkoła Rodzenia” finansuje zajęcia Paniom, które spełniają jeden z poniższych warunków:

- są zameldowane na pobyt stały lub czasowy na terenie m.st. Warszawy,

- rozliczają podatek dochodowy od osób fizycznych w urzędzie skarbowym na terenie m.st. Warszawy i JEDNOCZEŚNIE MIESZKAJĄ NA TERENIE WARSZAWY

- przebywają w domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży lub w innej placówce opiekuńczej na terenie m.st. Warszawy lub takiej, z którą m.st. Warszawa podpisało właściwą umowę.

Aby dokonać rezerwacji miejsca na kursie finansowanym przez BPZ Miasta Warszawa należy dokonać zapisu poprzez dostępny formularz lub drogą mailową (szkolarodzenia@polozna.com.pl / tel. 604786858

Po otrzymaniu maila zwrotnego prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa w zajęciach.

W razie niepotwierdzenia - miejsce przepada.

3. Szkoła posiada akredytację Szpitala św. Zofii w Warszawie.

4. Kurs obejmuje 5 trzygodzinnych spotkań (dostępne dni w zakładce: TERMINY KURSÓW )

5. Nie marnujemy czasu – pracujemy warsztatowo (patrz: szczegółowy program szkoły rodzenia)

6. Na pierwsze zajęcia proszę zabrać obuwie na zmianę lub ciepłe skarpetki i… oczywiście dobry humor 🙂

7. Każdy uczestnik kursu otrzymuje materiały szkoleniowe, poradniki dotyczące ciąży oraz pielęgnacji i karmienia waszego Dziecka, bezpłatne konsultacje z Międzynarodowym Konsultantem Laktacyjnym w okresie ciąży, ciekawe kontakty oraz nowe, znajomości…

8. Zajęcia prowadzimy także w formie indywidualnej lub intensywnych weekendów (grupowo), w języku polskim oraz angielskim, stacjonarnie oraz online.

9. Każdy Absolwent Szkoły ma dostęp do zamkniętej grupy wsparcia, gdzie do końca ciąży i w trakcie połogu mogą kontaktować się z naszym zespołem położnych, lekarzy, dietetyków, konsultantów laktacyjnych, doul, fizjoterapeutów i terapeutów uroginekologicznych. Znajdziecie tu nagrany kurs I pomocy, ćwiczenia dla kobiet w ciąży itp.

10. Uprzejmie informujemy, że w ramach programu polityki zdrowotnej w zakresie edukacji przedporodowej „Szkoła rodzenia” finansowanego przez m. st. Warszawę uczestniczka może brać udział w kursie wyłącznie u jednego organizatora.

Więcej informacji: Centrum dla Kobiet AKUKU Kukulscy i Przyjaciele -

Zapraszamy!