intensywny weekend

Nowa oferta dla osób, które chcą ukończyć kurs w 1 WEEKEND!

W kameralnym otoczeniu, przyjaznej atmosferze przekazujemy najważniejsze informacje ułatwiające poród, połóg, karmienie oraz opiekę nad dzieckiem. Realizujemy cały program Szkoły Rodzenia z wyjątkiem zabaw integracyjnych, psychologicznych i ćwiczeń fizycznych.

Program poniżej.

Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę w godz. 10 - 14 przy ul. Słomińskiego 19 lok.74

Do dyspozycji naszych kursantów są napoje oraz pyszne, zdrowe przekąski.

Zajęcia prowadzą doświadczone osoby związane na co dzień ze Szpitalem św. Zofii w Warszawie, który akredytuje naszą szkołę.

Program zajęć:

Dzień 1 – sobota:

Pakujemy torbę do szpitala, omawiamy zwiastuny porodu i dokładny moment w którym należy wyjechać do szpitala lub domu narodzin. Warsztatowo rozłożymy poród na czynniki pierwsze: przebieg porodu, naturalne i farmakologiczne (znieczulenie zewnątrzoponowe, podtlenek azotu etc.) metody łagodzenia bólu, ćwiczenia oddechowe, pozycje porodowe, rola osoby towarzyszącej, wskazania i przebieg cięcia cesarskiego, połóg, powrót sprawności seksualnej po porodzie i wiele innych!

Dzień 2 – niedziela:

Szkoda czasu na wykład! Warsztatowo omówimy karmienie naturalne oraz rozwój i pielęgnację dziecka (od pierwszych chwil spędzonych na brzuchu mamy poprzez pierwsze tygodnie, szczepienia i wizyty kontrolne etc.) Nauczymy karmić, kąpać i przewijać. Każda para nabierze umiejętności praktycznych dzięki kameralnym grupom. Położna zdradzi najnowsze sposoby usypiania i zapobiegania kolkom.

Jest wiele szkół oferujących kursy weekendowe, ale nasz jest WYJĄTKOWY! Potwierdzony opiniami zadowolonych Kursantów.

Co nas wyróżnia?

- bogaty, ciekawie przedstawiony program

- kadra!!!

- materiały z zajęć, warunki socjalne i prezenty, które otrzymują uczestnicy kursu

Zapraszamy!

Koszt kursu wynosi 600 zł