Szkolenie online

Odbierz dostęp do nagrania spotkania online dla kobiet w II trymestrze ciąży!

(czyli 14-27 tydzień)

Specjalne nagranie ze spotkania online dla Pań, które poszukują wyjątkowej Szkoły Rodzenia. To szkolenie jest również dla Pań, które nie korzystały jeszcze ze szkoły rodzenia lub są niezadowolone ze swojej.

Jest wiele źródeł mówiących o rozwoju dziecka w poszczególnych tygodniach ciąży, ale jak niewiele o tym jak możesz się czuć w tym czasie!

Natychmiastowy dostęp do nagrania

Prowadząca: Magdalena Kukulska

O czym mówię w szkoleniu?

Czy w II trymestrze mogę odczuwać skurcze?

Napięcie brzucha, dyskomfort lub ból w dole brzucha czy okolicy krzyżowej. Do którego momentu jest to fizjologia, a kiedy udać się po pomoc. Pokażę jak łagodzić takie dolegliwości.

Pierwsze ruchy dziecka i jak je zinterpretować?

Jak je rozpoznać i czy trzeba je liczyć? Kiedy są zbyt intensywne, a kiedy jest ich za mało? Nauczę Cię jak rozpoznać położenie dziecka w macicy?

Najlepsza dieta w II trymestrze?

Najnowsze zalecenia odnośnie diety w ciąży. Jak dieta może wpływać na niedokrwistość, skurcze łydek, zgagę lub wzdęcia? Otrzymasz receptę na naturalne sposoby łagodzenia tych dolegliwości.

Jak przygotować ciało do porodu?

Jakie ćwiczenia mogę wykonywać, a które są absolutnie niewskazane? Czy można już ćwiczyć mięśnie dna miednicy i rozpocząć przygotowania do porodu lub cc?

Kiedy do Szkoły Rodzenia?

Nie zostawiaj przygotowania do porodu na ostatnie miesiące, to właśnie II trymestr jest najlepszym czasem na zdobycie wiedzy i wdrożenie jej w życie. To ważne podobnie jak u sportowca, który trenuje przed olimpiadą.

Sesja Q&A

Na końcu szkolenia uczestniczki zadawały pytania, na które odpowiadałam. Myślę, że wiele z tych pytań będą również Ciebie dotyczyły.

„Mój drugi poród odczarował pierwszy traumatyczny. Przygotowałam się z Magdą do pełnej ochrony krocza i rozumiejąc fizjologię porodu i odruchy mojego ciała mogłam pomóc dziecku. Dziękuję”

Sonia Bohosiewicz

Kto prowadzi szkolenie?

Położna, terapeutka uroginekologiczna, refleksolog i Mama – Magdalena Kukulska.

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, od 18 lat pracuje w jednym z najbardziej uznanych warszawskich szpitali i prowadzi szkołę rodzenia. Temat ciąży, porodu i pielęgnacji niemowląt to jej pasja! Stworzyła pierwszy w Polsce projekt prowadzenia ciąży przez położną oraz Poradnię Planowania Płci.

Została wyróżniona w plebiscycie Gazety Wyborczej na najlepszą warszawską położną. Prowadzi działalność edukacyjną, ma za sobą współpracę z „Fundacją Rodzić po Ludzku” i warszawskim domem narodzin. Ukończyła liczne kursy, m.in. – “Certyfikowany Doradca Laktacyjny CDL”, “nauczyciel Naturalnych Metod Planowania Rodziny wg metody Rötzera” i wiele innych.

PROPOZYCJA NR 1:

Dostęp do nagrania szkolenia to:

97 zł

27 zł

  • czy w II trymestrze mogę odczuwać skurcze?
  • kiedy pojawią się pierwsze ruchy dziecka i jak je zinterpretować?
  • najlepsza dieta na tym etapie ciąży?
  • niezbędnik badań w tym okresie: obowiązkowe i zalecane
  • kiedy do Szkoły Rodzenia?

PROPOZYCJA NR 2:

Dostęp do nagrania szkolenia +

Szkolenie: “Mięśnie dna miednicy w ciąży"
+ schemat ćwiczeń w PDF

144 zł

67 zł

Dla kogo jest to szkolenie?

To szkolenie jest dla każdej przyszłej mamy, w szczególności jeżeli jesteś w II trymestrze ciąży, czyli 14-27 tydzień.

  • zwłaszcza, jeżeli to Twoja pierwsza ciąża!
  • szukasz wiarygodnych źródeł wiedzy
  • boisz się, że urodzisz przedwcześnie
  • chcesz wiedzieć wszystko o skurczach i ruchach Twojego dziecka
Moją położną poznałam 33 tygodnie przed terminem porodu. Magda od początku była oazą spokoju. Nie wyrzuciła mnie za drzwi z moim zestawem lęków i oczekiwań, tylko spokojnie je ze mną omówiła, powtarzając czasem po dziesięć razy to samo. I tak temat porodu został powoli oswojony.
Justyna W.
O Magdalenie Kukulskiej (Modrzejewskiej) jako położnej na portalu edziecko.pl

Magdalena Kukulska - ukończone kursy

Designed and created by Brand4U