pogotowie laktacyjne

Przygotowanie do karmienia piersią w okresie ciąży:
× Teoretyczne i praktyczne przygotowanie do karmienia
× Profilaktyka potencjalnych trudności i powikłań w początkowym okresie karmienia
× Przygotowanie piersi do karmienia
× Pomoc w początkach karmienia w domu
× Pomoc w przystawianiu do piersi
× Dieta Mamy karmiącej

Pomagamy w trudnych sytuacjach (nawał pokarmu, zastój pokarmu w piersiach, zbyt mało pokarmu, problemy z przystawieniem dziecka do piersi, poranione brodawki) Powrót karmiącej Mamy do pracy, sposoby odciągania i przechowywania pokarmu. Konsultacji udziela Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny.

Wizyty domowe na terenie Warszawy i okolic.
Pamiętaj, że przez ostatnie dziewięć miesięcy Maluch mieszkał w Tobie, a Twoje ciepło, zapach i rytm serca towarzyszyły mu stale.

Karmiąc piersią przedłużasz dziecku czas prawdziwej bliskości, powodując złagodzenie odczucia rozdzielenia po porodzie. Jest to w 100 procentach ekologiczna metoda żywienia dziecka, która nie zakłóca naturalnej więzi między wami.

Możliwość zapisania się w Centrum dla Kobiet aKuku: tel. 604786858

 

POTRZEBUJESZ PORADY LAKTACYJNEJ? ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ DO NAS

 

    Poprzez Rejestrację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum dla Kobiet aKuku Magdalena Kukulska z siedzibą: 00-131 Warszawa, ul. Grzybowska 4/110. POLITYKA PRYWATNOŚCI.
    Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsca i przekazania szczegółowych informacji.