o nas

 

Centrum dla Kobiet aKuku Kukulscy i przyjaciele powstało z myślą o kobietach i ich rodzinach.
Działamy od 2008 roku. Tworzy je grupa pasjonatów Magdalena i Piotr Kukulscy oraz nasi przyjaciele – fantastyczne położne Katarzyna Grzybowska, Magdalena Witkiewicz prowadzące ciążę i Szkołę Rodzenia, lekarze: ginekolog - położnik, dermatolog dr Wanda Michalak, fizjoterapeuci, masażyści i trenerzy personalni Mariusz Grzybowski i Zofia Budkiewicz.

Dbając o ciało i ducha kobiet nie zapominamy o dzieciach – dlatego Wiola Mierzejewska uczy młodych adeptów rodzicielstwa masażu niemowląt, a Zuzanna Szupryczyńska pierwszej pomocy. Dużą rolę w naszym zespole odgrywają doule Pola Tyniec i Beata Kołodziejczyk, które obalają lęki i mity związane z porodem. W przypadku jakichkolwiek problemów z laktacją Agnieszka Kostyła i Kasia Szefler służą swoim wsparciem i długoletnim doświadczeniem.

To zespół, który pracując z miłością i szacunkiem do drugiego człowieka gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług i sympatycznie spędzony z nami czas. Żyjemy, myślimy i pracujemy w duchu ekologicznym hołdując naturalnym możliwościom organizmu człowieka. Dlatego uczymy naturalnych metod rozpoznawania płodności, określania owulacji czy planowania płci.

Jako nieliczni na szeroko rozwiniętym rynku usług oferujemy opiekę nad kobietą od okresu dojrzewania po dojrzały wiek. Szczególną troską otaczamy kobiety planujące lub w ciąży i po porodzie.

Organizujemy prowadzenie ciąży, szkołę rodzenia, niezapomnianą imprezę Baby Shower, wizyty patronażowe i pogotowie laktacyjne.
Dla wszystkich kobiet oferujemy ćwiczenia wzmacniające i usprawniające mięśnie krocza oraz taniec brzucha – grupa bezwiekowa!

Zapraszamy!