Szkoła Rodzenia Magdaleny Kukulskiej

to kurs dla przyszłych rodziców

Otrzymujesz dostęp do nagrań z 5 spotkań na żywo z doświadczoną położną i terapeutką uroginekologiczną – Magdaleną Kukulską. 

Zyskujesz spokój i pewność siebie przed porodem i cc, nauczysz się przyjaznej pielęgnacji Twojego dziecka i dowiesz się jak zrehabilitować ciało po porodzie.

Odczuwasz lęk przed porodem i opieką nad noworodkiem? Potrzebujesz rzetelnej i aktualnej informacji na temat ciąży, porodu i pielęgnacji niemowląt?
Zapraszamy do Szkoły Rodzenia Magdaleny Kukulskiej!

Dlaczego warto ukończyć ten kurs?

Przygotujesz się do porodu siłami natury lub do cięcia cesarskiego.

Poczujesz spokój, pewność i wiarę w swoje możliwości.

Przekażę Ci aktualną i fachową wiedzę przystępnym językiem.

W każdej chwili będziesz mogła powrócić do nagrania i powtórzyć najważniejsze informacje.

W warunkach domowych łatwiej będzie zaangażować Partnera i przećwiczyć techniki pomocne przy porodzie.

Ważne zagadnienia nt. ciąży, porodu i rehabilitacji poporodowej skondensowane w jednym szkoleniu.

Poznasz najnowsze zalecenia odnośnie karmienia Twojego Maleństwa.

Oszczędzisz czas na dojazdach, a w trakcie zajęć dbasz o swój komfort i wygodę.

Otrzymasz unikalne materiały z zajęć.

Spotkanie live – 2 razy w miesiącu oraz stały dostęp do grupy specjalistów w okresie okołoporodowym.

Zero nudnych wykładów, wiele praktycznych wskazówek do wykorzystania od zaraz w ciąży, podczas porodu i w połogu. Wszystko przekazane przystępnym językiem od położnej 18-letnim doświadczeniem!

Program Kursu Szkoły Rodzenia:

PORÓD I CC CZ.1

PORÓD I CC CZ.2

LAKTACJA

PRZYJAZNA PIELĘGNACJA NOWORODKA

POŁÓG I REHABILITACJA

Szczegółowy program kursu:

Nagranie spotkania 1

Poród i cc część 1

Nagranie spotkania 2

Poród i cc część 2

Nagranie spotkanie 3

Karmienie noworodka

Nagranie spotkania 4

Przyjazna pielęgnacja i rozwój noworodka

Nagranie spotkania 5

Połóg i rehabilitaacja mięśni dna miednicy po porodzie i cesarskim cięciu

Dodatkowo dowiesz się, jak zadbać o ciało po porodzie: mobilizacja blizny po nacięciu krocza, jak przywrócić sprawność seksualną i utrzymać mięśnie dna miednicy w dobrej kondycji

Kto prowadzi kurs?

Położna, terapeutka uroginekologiczna, refleksolog i Mama – Magdalena Kukulska.

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, od 18 lat pracuje w jednym z najbardziej uznanych warszawskich szpitali i prowadzi szkołę rodzenia. Temat ciąży, porodu i pielęgnacji niemowląt to jej pasja! Stworzyła pierwszy w Polsce projekt prowadzenia ciąży przez położną oraz Poradnię Planowania Płci.

  • Wyróżniona w plebiscycie Gazety Wyborczej na najlepszą warszawską położną
  • Prowadzi działalność edukacyjną i własną Szkołę Rodzenia
  • Współpracowała z „Fundacją Rodzić po Ludzku” i warszawskim domem narodzin.

Ukończone kursy

0
Rok założenia naszej szkoły
0
lat praktycznego doświadczenia położnej
0
tyle kursantów/par ukończyło nasze kursy

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszam Cię na ogromną dawkę wiedzy podanej w ciekawej i warsztatowej, a nie wykładowej formie!

To jedyny na rynku kurs przygotowany i przekazany przez praktykującą POŁOŻNĄ (wieloletnie doświadczenie na sali porodowej) będącą jednocześnie TERAPEUTKĄ UROGINEKOLOGICZNĄ.

Dopiero połączenie tych dwóch doświadczeń pozwoliło mi holistycznie spojrzeć na ciało kobiety, na dno miednicy i przygotować tak wiele kobiet do ciąży, porodu naturalnego i cięcia cesarskiego. Dzięki temu wiele z nich uniknęło nacięcia krocza, miało krótszy i mniej bolesny poród, a po cc nie ponosiło długofalowych konsekwencji operacji.

Kurs nie jest sponsorowany przez żadną firmę, więc jest całkowicie obiektywny. Dlatego nie jest darmowy. Inwestujesz w esencję przygotowania do narodzin Twojego dziecka – nie musisz już szukać sprawdzonych informacji w wielu źródłach.

Po kursie będziesz z niecierpliwością oczekiwała pierwszych oznak porodu. Ufała swojemu ciału wiedząc jak prowadzić kojący oddech i dobierała pozycje, które ułatwią przyjście na świat Twojemu Maluszkowi.

Nie będziesz obawiała się cięcia cesarskiego znając szczegółowo jego przebieg.

Temat laktacji poprowadziłam zarówno dla kobiet, które chcą karmić i dla tych, które nie mogą lub obawiają się bólu i niepewności czy wystarczy im pokarmu.

Będziesz znała tajniki przyjaznej instrukcji obsługi noworodka, wiedziała czy i jak chorują noworodki i jak przewinąć dziecko tak, żeby się nie obudziło.

Skoro warsztatowo – to warto zaprosić do udziału osobę towarzyszącą – będziemy tworzyć konkretny plan działań, który uprości połogową codzienność i pozytywnie wpłynie na relacje w związku.

Poznaj opinie o Szkole Rodzenia

PROPOZYCJA NR 1:

KURS SZKOŁY RODZENIA:

859 zł

147 zł

Jak wygląda kurs: Szkoła Rodzenia Magdaleny Kukulskiej to nagranie ponad 15h spotkań online w formie webinaru, które możesz obejrzeć w dowolnej chwili razem z partnerem.

Dodatkowo 2x w miesiącu masz możliwość uczestniczenia w zamkniętych live'ach grupowych z położną.

PROPOZYCJA NR 2:

KURS SZKOŁY RODZENIA +

Szkolenie: “Mięśnie dna miednicy w ciąży"
+ schemat ćwiczeń w PDF

909zł

197 zł

Często zadawane pytania:

Jeśli jesteś na tej stronie to dlatego, że poszukiwałaś rzetelnych informacji o ciąży i porodzie. W dobie natłoku informacji (często trudno sprawdzić ich wiarygodność!) o ile łatwiej możemy przygotować się do narodzin, mając wiedzę przekazaną w przystępny sposób, w jednym miejscu, z możliwością nielimitowanych powtórek.

W trakcie oglądania kursu pojawiły się pytania? Właśnie dlatego dwa razy w miesiącu zapraszam Cię na live na którym rozwiejemy każdą Twoją wątpliwość! A jeśli potrzebujesz pilnej odpowiedzi to możesz zadać pytanie na fb grupie wsparciaJ

Rozumiem rozterki. Kurs stacjonarny niewątpliwie daje szansę na kontakt z kobietami w podobnej sytuacji. Jednak usłyszana tam wiedza czy techniki są przećwiczone tylko raz. Na moim kursie ćwiczysz tyle razy, ile potrzebujesz.

Przykład?

Prawidłowe podnoszenie maluszka. Jak mówi mój „góru” od fizjoterapii dzieci Paweł Zawitkowski – nie warto ćwiczyć tych technik na własnym dziecku, ewentualnie na sąsiada, jeśli nie zależy Ci na dobrych relacjach sąsiedzkichJ, dlatego najlepiej najpierw potrenuj na szmacianej lalce lub misiu, któremu „zwisają” rączki, nóżki, główka etc. Dzięki temu zadbasz o najdrobniejszy szczegół – tj.zebrane odpowiednio kończyny, podparta główka itp.

Ja także zachęcam Was do tego! Tak wyćwiczone ruchy zaprocentują po porodzie.

Kolejny przykład?

Przeciwuciski w porodzie, ćwiczenia mięśni dna miednicy, oddech w porodzie, oddech podczas cc etc.

Na zajęciach stacjonarnych daną technikę widzisz i ćwiczysz tylko raz. Tutaj możesz mieć niezaliczoną ilość powtórek i dojść do perfekcji!

Możesz opłacić kurs za pośrednictwem bramki HotPay. Uwzględnione są płatności online, karty kredytowe, blik oraz tradycyjny przelew.

Dostęp otrzymasz zaraz po opłaceniu kursu, na podany adres mailowy.

Spotkania na żywo odbywają się na fb grupie wsparcia dla Absolwentów naszego kursu w II sobotę miesiąca o g.15 oraz w IV środę miesiąca o g.18

Po wykupieniu kursu otrzymasz link dołączenia do grupy.

Na grupie możesz uzyskać odpowiedź od położnej, lekarza ginekologa, terapeutki uroginekologicznej, konsultantki laktacyjnej, douli i specjalistki od chustonoszenia.

Przestudiowałam wszystkie bezpłatne kursy narodzin online. Części merytorycznej niektórych z nich nie warto nawet komentować. Zdarza się, że prowadzący szkolenia to często osoby, które nie widziały nawet porodu na żywo. Ufam, że psycholog, fizjoterapeuta, a nawet celebryta może wnieść ciekawy wątek w przygotowanie do macierzyństwa, ale tworząc mój kurs zależało mi, aby był on maksymalnie praktyczny i oparty na wiedzy popartej EBM. Kursy sponsorowane przez duże marki lobbują swoje produkty i nierzadko zatrudniają osoby, które powielają internetowe teorie, niepoparte praktyką.

Przekazuję w Twoje ręce kurs skrojony na miarę i jestem przekonana, że pomoże Ci on dokonać wyboru co do najlepszej drogi porodu Twojego dziecka, wyboru szpitala czy osób, które zaprosisz do towarzyszenia w nim.

Kurs jest płatny, ponieważ zainwestowałam w jego przygotowanie i osadzenie na platformie. Pomimo nieprzerwanej pracy zawodowej, nieustannie się doszkalam na kursach w Polsce i wymianach międzynarodowych. Położnictwo tak mnie zainspirowało, iż postanowiłam ukończyć medycynę. Chłonę każdą wiedzę, która może przynieść wymierne korzyści kobiecie w ciąży i po porodzie.

Zależy mi, aby każda kobieta mogła skorzystać z tego szkolenia, wiem, że jest potrzebne, unikalne i pomogło już tak wielu osobom.

Dlatego, jeśli jesteś w bardzo trudnej sytuacji materialnej, a zależy Ci na udziale w kursie zadzwoń lub napisz do mnie.

Jeśli masz dodatkowe pytania, sugestie i opinie nt. kursu to napisz lub zadzwoń do mnie (tel. 604 786 858)

Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia!
Magdalena Kukulska
Położna i terapeutka uroginekologiczna

Designed and created by Brand4U