KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO PORODU W DOMU

Jeżeli:
- nie chcesz lub nie możesz przychodzić na grupowy kurs szkoły rodzenia
- preferujesz domowe zacisze
- jesteś w kolejnej ciąży i nie wszystkie zagadnienia są interesujące
- wolisz pracować indywidualnie z położną
zapraszamy na zajęcia indywidualne, które mogą
odbywać się u Ciebie w domu lub w Szkole Rodzenia

Przykładowy zakres przygotowania indywidualnego do porodu domowego:

Spotykamy się dwukrotnie w dwóch blokach:

spotkanie I - zwiastuny, poród (przebieg porodu, naturalne metody łagodzenia bólu, ćwiczenia oddechowe, pozycje porodowe, rola osoby towarzyszącej, transfer do szpitala, wskazania i przebieg cięcia cesarskiego, połóg, powrót sprawności seksualnej po porodzie;

spotkanie II - karmienie naturalne oraz pielęgnacja dziecka (rozwój od pierwszych chwil spędzonych na brzuchu mamy poprzez pierwsze tygodnie, szczepienia i wizyty kontrolne, warsztat z przewijania i kąpieli noworodka, ćwiczenia w ciąży – masaż, pierwsza pomoc - podstawy, zasady przewożenia dziecka etc.

Terminy oraz zakres spotkań ustalamy indywidualnie.

ZAJĘCIA MOGĄ ODBYWAĆ SIĘ TAKŻE W JĘZYKU ANGIELSKIM.

    Poprzez Rejestrację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum dla Kobiet aKuku Magdalena Kukulska z siedzibą: 00-131 Warszawa, ul. Grzybowska 4/110. POLITYKA PRYWATNOŚCI.
    Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsca i przekazania szczegółowych informacji.