kurs przygotowujący do cięcia cesarskiego

Jeżeli:
- nie chcesz lub nie możesz przychodzić na grupowy kurs szkoły rodzenia
- preferujesz domowe zacisze
- jesteś w kolejnej ciąży i nie wszystkie zagadnienia są interesujące
- ciąża przebiega problematycznie
- wolisz pracować indywidualnie z położną
zapraszamy na zajęcia indywidualne, które mogą odbywać się u Ciebie w domu lub w Szkole Rodzenia

Przykładowy zakres przygotowania do planowego cięcia cesarskiego w formie
indywidualnej:
Spotykamy się raz lub dwukrotnie realizując dwa bloki tematyczne:
– wskazania i przebieg cięcia cesarskiego, jak przygotować się do operacji, zwiastuny porodu – co, jeśli poród zacznie się przed wyznaczonym terminem planowego cięcia cesarskiego, przebieg połogu po cięciu cesarskim, ćwiczenia relaksacyjne, powrót sprawności seksualnej po porodzie, ćwiczenia mięśni dna miednicy Kegla, emocje po porodzie etc;

- karmienie naturalne oraz pielęgnacja dziecka (rozwój od pierwszych chwil spędzonych na brzuchu mamy poprzez pierwsze tygodnie, szczepienia i wizyty kontrolne, warsztat z przewijania i kąpieli noworodka, ćwiczenia w ciąży – masaż, pierwsza pomoc - podstawy, zasady przewożenia dziecka etc.

Terminy oraz zakres spotkań ustalamy indywidualnie.

ZAJĘCIA MOGĄ ODBYWAĆ SIĘ TAKŻE W JĘZYKU ANGIELSKIM.

    Poprzez Rejestrację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum dla Kobiet aKuku Magdalena Kukulska z siedzibą: 00-131 Warszawa, ul. Grzybowska 4/110. POLITYKA PRYWATNOŚCI.
    Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsca i przekazania szczegółowych informacji.