INTENSYWNY WEEKEND

Nowa oferta dla osób, które chcą ukończyć kurs w 1 WEEKEND!

W kameralnym otoczeniu, przyjaznej atmosferze przekazujemy najważniejsze informacje ułatwiające poród, połóg, karmienie oraz opiekę nad dzieckiem. Realizujemy cały program Szkoły Rodzenia z wyjątkiem zabaw integracyjnych, psychologicznych i ćwiczeń fizycznych.

Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę w godz. 10 - 14 przy ul. Słomińskiego 19 lok.74 (Można zaparkować na parkingu publicznym wzdłuż ulicy Dzikiej lub w CH Arkadia i przejść przez przejście dla pieszych. Jest również dogodny dojazd komunikacją miejską do przystanku Rondo Radosława lub Metro Dworzec Gdański)

Do dyspozycji naszych kursantów są napoje oraz pyszne, zdrowe przekąski.

Zajęcia prowadzą doświadczone osoby związane na co dzień ze Szpitalem św. Zofii w Warszawie, który akredytuje naszą szkołę.

Program zajęć:

Dzień 1 – sobota:

Pakujemy torbę do szpitala, omawiamy zwiastuny porodu i dokładny moment w którym należy wyjechać do szpitala lub domu narodzin. Warsztatowo rozłożymy poród na czynniki pierwsze: przebieg porodu, naturalne i farmakologiczne (znieczulenie zewnątrzoponowe, podtlenek azotu etc.) metody łagodzenia bólu, ćwiczenia oddechowe, pozycje porodowe, rola osoby towarzyszącej, wskazania i przebieg cięcia cesarskiego, połóg, powrót sprawności seksualnej po porodzie i wiele innych!

Dzień 2 – niedziela:

Szkoda czasu na wykład! Warsztatowo omówimy karmienie naturalne oraz rozwój i pielęgnację dziecka (od pierwszych chwil spędzonych na brzuchu mamy poprzez pierwsze tygodnie, szczepienia i wizyty kontrolne etc.) Nauczymy karmić, kąpać i przewijać. Każda para nabierze umiejętności praktycznych dzięki kameralnym grupom. Położna zdradzi najnowsze sposoby usypiania i zapobiegania kolkom.

Jest wiele szkół oferujących kursy weekendowe, ale nasz jest WYJĄTKOWY! Potwierdzony opiniami zadowolonych Kursantów.

Co nas wyróżnia?

- bogaty, ciekawie przedstawiony program

- kadra!!!

- materiały z zajęć, warunki socjalne i prezenty, które otrzymują uczestnicy kursu, a także dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na fb, gdzie zawsze możesz się z nami skontaktować:)

- spotkanie z terapeutką uroginekologiczną pozwoli się zrelaksować oraz poznać tajniki ćwiczeń mięśni dna miednicy. To spotkanie specjalnie dla Was nagrałam, aby ćwiczenia mogły być wykonywane przez Ciebie w intymnych warunkach i wielokrotnie odtwarzane!

Zapraszamy!

Koszt kursu wynosi 600 zł

ZAPISZ SIĘ