ważne informacje

 

1. Na zajęcia zapraszam od 22 tygodnia ciąży – dobrze ukończyć kurs najpóźniej na miesiąc przed porodem.

2. Opłata za kurs grupowy wynosi 500 zł, aby zarezerwować miejsce proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy oraz wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł (numer konta bankowego do przelewu: 89195000012006077283890002 – tytułem szkoła rodzenia: nazwisko kursanta, data rozpoczęcia kursu) w ciągu 7 dni od momentu rezerwacji. Resztę opłaty należy uregulować na pierwszych zajęciach. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z kursu.

KURSY finansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa: OD 19/01/2017 Miasto Stołeczne Warszawa w ramach programu „Szkoła Rodzenia” finansuje zajęcia Paniom, które spełniają jeden z poniższych warunków:

- są zameldowane na pobyt stały lub czasowy na terenie m.st. Warszawy,

- rozliczają podatek dochodowy od osób fizycznych w urzędzie skarbowym na terenie m.st. Warszawy i JEDNOCZEŚNIE MIESZKAJĄ NA TERENIE WARSZAWY (zmiana weszła od 2017 r.)

- przebywają w domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży lub w innej placówce opiekuńczej na terenie m.st. Warszawy lub takiej, z którą m.st. Warszawa podpisało właściwą umowę.

Aby dokonać rezerwacji miejsca na kursie finansowanym przez BPZ Miasta Warszawa należy dokonać zapisu poprzez dostępny formularz lub drogą mailową (szkolarodzenia@polozna.com.pl / tel. 787 36 00 36).

Po otrzymaniu maila zwrotnego prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa w zajęciach.

W razie niepotwierdzenia - miejsce przepada.

Proszę o przyniesienie zaświadczenia od lekarza prowadzącego ciążę o możliwości uczestnictwa w ćwiczeniach dla kobiet w ciąży.

3. Szkoła posiada akredytację Szpitala św. Zofii w Warszawie.

4. Kurs obejmuje 5 trzygodzinnych spotkań (dostępne dni w zakładce: TERMINY KURSÓW )

Nie marnujemy czasu – pracujemy warsztatowo (patrz: szczegółowy program szkoły rodzenia)

5. Zajęcia odbywają się w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 4 lok.110 (dzielnica - Centrum) LUB przy ul. Tarnowieckiej 48 w MAMAYA (dzielnica – Grochów)

6. Na pierwsze zajęcia proszę zabrać odpowiednie zaświadczenia, ciepłe skarpetki i… oczywiście dobry humor, a na ostatnie aparat fotograficzny 🙂

7. Każdy uczestnik kursu otrzymuje materiały szkoleniowe, poradniki dotyczące ciąży oraz pielęgnacji i karmienia waszego Dziecka, bezpłatne konsultacje z Międzynarodowym Konsultantem Laktacyjnym w okresie ciąży, ciekawe kontakty oraz nowe, znajomości…

8. Wyłącznie dla absolwentów naszej Szkoły - bardzo korzystny rabat na zakupy wózka Firmy BEBECAR i Silver Cross

9. Absolwenci kursu są uprawnieni do bezpłatnego wejścia na zajęcia organizowane przez Fitness Pr1me w Radisson Blu Centrum Hotel.

Zapraszamy!