pogotowie laktacyjne

Przygotowanie do karmienia piersią w okresie ciąży:
× Teoretyczne i praktyczne przygotowanie do karmienia
× Profilaktyka potencjalnych trudności i powikłań w początkowym okresie karmienia
× Przygotowanie piersi do karmienia
× Pomoc w początkach karmienia w domu
× Pomoc w przystawianiu do piersi
× Dieta Mamy karmiącej

Pomagamy w trudnych sytuacjach (nawał pokarmu, zastój pokarmu w piersiach, zbyt mało pokarmu, problemy z przystawieniem dziecka do piersi, poranione brodawki) Powrót karmiącej Mamy do pracy, sposoby odciągania i przechowywania pokarmu. Konsultacji udziela Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny.

Wizyty domowe na terenie Warszawy i okolic.
Pamiętaj, że przez ostatnie dziewięć miesięcy Maluch mieszkał w Tobie, a Twoje ciepło, zapach i rytm serca towarzyszyły mu stale.

Karmiąc piersią przedłużasz dziecku czas prawdziwej bliskości, powodując złagodzenie odczucia rozdzielenia po porodzie. Jest to w 100 procentach ekologiczna metoda żywienia dziecka, która nie zakłóca naturalnej więzi między wami.

Możliwość zapisania się w Centrum dla Kobiet aKuku: tel. 787 36 00 36

 

POTRZEBUJESZ PORADY LAKTACYJNEJ? ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ DO NAS

 

Poprzez Rejestrację wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum dla Kobiet aKuku danych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszenia, wg przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.Ust. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r. (Dz. Ust. nr 144, poz. 1204), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.
Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsca i przekazania szczegółowych informacji.