KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO PORODU W DOMU

Jeżeli:
- nie chcesz lub nie możesz przychodzić na grupowy kurs szkoły rodzenia
- preferujesz domowe zacisze
- jesteś w kolejnej ciąży i nie wszystkie zagadnienia są interesujące
- wolisz pracować indywidualnie z położną
zapraszamy na zajęcia indywidualne, które mogą
odbywać się u Ciebie w domu lub w Szkole Rodzenia

Przykładowy zakres przygotowania indywidualnego do porodu domowego:

Spotykamy się dwukrotnie w dwóch blokach:

spotkanie I - zwiastuny, poród (przebieg porodu, naturalne metody łagodzenia bólu, ćwiczenia oddechowe, pozycje porodowe, rola osoby towarzyszącej, transfer do szpitala, wskazania i przebieg cięcia cesarskiego, połóg, powrót sprawności seksualnej po porodzie;

spotkanie II - karmienie naturalne oraz pielęgnacja dziecka (rozwój od pierwszych chwil spędzonych na brzuchu mamy poprzez pierwsze tygodnie, szczepienia i wizyty kontrolne, warsztat z przewijania i kąpieli noworodka, ćwiczenia w ciąży – masaż, pierwsza pomoc - podstawy, zasady przewożenia dziecka etc.

Terminy oraz zakres spotkań ustalamy indywidualnie.

ZAJĘCIA MOGĄ ODBYWAĆ SIĘ TAKŻE W JĘZYKU ANGIELSKIM.

 

Poprzez Rejestrację wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum dla Kobiet aKuku danych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszenia, wg przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.Ust. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r. (Dz. Ust. nr 144, poz. 1204), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.
Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsca i przekazania szczegółowych informacji.