kurs indywidualny

Jest to oferta dla osób, które z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą przychodzić na grupowy kurs szkoły rodzenia. Preferują domowe zacisze lub jest to kolejny poród i nie wszystkie zagadnienia są interesujące, ciąża przebiega problematycznie lub pary wolą pracować indywidualnie z położną. Zajęcia odbywają się u Państwa w domu lub w Szkole Rodzenia.

Przykładowy zakres przygotowania indywidualnego:
Spotykamy się dwukrotnie w dwóch blokach (ok.3 godz.):
spotkanie I - zwiastuny, poród (szpital, przebieg porodu, naturalne i farmakologiczne (znieczulenie zewnątrzoponowe) metody łagodzenia bólu, ćwiczenia oddechowe, pozycje porodowe, rola osoby towarzyszącej, wskazania i przebieg cięcia cesarskiego, połóg, powrót sprawności seksualnej po porodzie;

spotkanie II - karmienie naturalne oraz pielęgnacja dziecka (rozwój od pierwszych chwil spędzonych na brzuchu mamy poprzez pierwsze tygodnie, szczepienia i wizyty kontrolne, warsztat z przewijania i kąpieli noworodka, ćwiczenia w ciąży – masaż, pierwsza pomoc - podstawy, zasady przewożenia dziecka etc.

Terminy oraz zakres spotkań ustalamy indywidualnie.
Jest to także propozycja dla par przygotowujących się do porodu poza szpitalem
Specjalny program dla Pań przygotowujących się do planowego cięcia cesarskiego!

ZAJĘCIA MOGĄ ODBYWAĆ SIĘ TAKŻE W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Poprzez Rejestrację wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum dla Kobiet aKuku danych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszenia, wg przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.Ust. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r. (Dz. Ust. nr 144, poz. 1204), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.
Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsca i przekazania szczegółowych informacji.